Личный кабинет clients.dengionline.com

Sadarbība ar Baltic Payment Solutions

   Sadarbība ar maksājumu servisu Baltic Payment Solutions ļauj ātri un bez papildus izdevumiem organizēt maksājumu pieņemšanu par dažādām precēm un pakalpojumiem, paplašināt apmaksas punktu infrastruktūru, kā arī īstenot interaktīvas komunikācijas starp lietotājiem un reklāmas devējiem.


 

 Aģentiem

   Izveidot savu ienesīgu biznesu, kurš atmaksāsies 2 gadu laikā, pie minimālām investīcijām un ar profesionālu atbalstu visos darba posmos Jums palīdzēs maksājumu serviss BPS. Kļūstiet par mūsu aģentu, un maksājumu termināli būs Jūsu papildus vai pamata ienākumu avots. Pateicoties BPS, Jūs varat attīstīt savu biznesu ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs.

Provaideriem

   BPS – tas ir viens no pieejamākajiem pakalpojumu apmaksas veidiem. BPS termināli strādā 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, visās lielās Latvijas pilsētās un apdzīvotos punktos. Jūsu klientiem būs ērti apmaksāt pakalpojumus, savukārt Jums samazināsies naudas līdzekļu ienākšanas laiks no klientiem. Piemēram, pēc Krievijas mobilo sakaru operatoru datiem, pateicoties maksājumu terminālu plašai izplatībai, par 10% samazinājās „klusējošā abonenta” rādītājs.

Reklāmdevējiem

    Reklāma uz BPS termināliem – tas ir viegls un pieejams komunikācijas veids ar gala pircēju. Termināli ir uzstādīti visblīvākajās vietās, un tūkstošiem klientu varēs iepazīties ar Jūsu reklāmas ziņojumiem, kuri tiek atjaunoti reālā laika režīmā. Liela termināla interaktīvo iespēju izvēle ļaus novadīt reklāmas akciju, anketēšanu un daudz ko citu, visīsākajos termiņos un ar minimālajiem zaudējumiem.

Jaunumi

2015-09-28 10:34:21

Licencēta maksājumu iestāde

2015. gada 16. septembrī ar Finanšu un Kapitāla tirgus komisijas Valdes lēmumu SIA Baltic Payment Solutions kļuva licencēta maksājumu iestāde, kas ļauj mums paplašināt sniegto pakalpojumu iespējas. Uzziniet jaunumus pirmie, sekojiet tiem mūsu mājaslapā.

2015-05-11 12:01:09

Bonusi World of Tanks spēlētājiem

No 15. maija pl.12:00 (Rīgas laiks) līdz 24.maijam pl.23:59 (Rīgas laiks) papildini World of Tanks kontu Krievijas vai Eiropas reģioniem Baltic Payment Solutions terminālos un iegūsti bonusus...

Lasīt tālāk...