Личный кабинет clients.dengionline.com

Par kompāniju

 2015. gada 16. septembrī ar Finašu un Kapitāla tirgus komisijas Valdes lēmumu SIA Baltic Payment Solutions kļuva licencēta maksājumu iestāde , kas ļauj paplašināt sniegto pakalpojumu iespējas

 Uz šodienu kompānija ir tirgus līderis, piedāvājot abonentiem ērtu, drošu un operatīvu mobilo operatoru, interneta provaideru,komerctelevīzijas pakalpojumu apmaksas veidu. Sistēmā ir realizēta ārējo maksājumu sistēmu kontu papildināšanas, iemaksu labdarības fondos, komunālo pakalpojumu, kā arī daudzu citu preču un pakalpojumu apmaksas iespēja.

   Kompānijas darbības galvenie stratēģiskie virzieni ir līderpozīciju stiprināšana kompleksu programmas un tehnoloģisko risinājumu virzīšanā maksājumu pieņemšanas organizēšanai no iedzīvotājiem.

   Patērētāju nodrošināšana ar mūsdienīgu, drošu un ērtu maksājumu servisu  

Jaunumi

2015-09-28 10:34:21

Licencēta maksājumu iestāde

2015. gada 16. septembrī ar Finanšu un Kapitāla tirgus komisijas Valdes lēmumu SIA Baltic Payment Solutions kļuva licencēta maksājumu iestāde, kas ļauj mums paplašināt sniegto pakalpojumu iespējas. Uzziniet jaunumus pirmie, sekojiet tiem mūsu mājaslapā.

2015-05-11 12:01:09

Bonusi World of Tanks spēlētājiem

No 15. maija pl.12:00 (Rīgas laiks) līdz 24.maijam pl.23:59 (Rīgas laiks) papildini World of Tanks kontu Krievijas vai Eiropas reģioniem Baltic Payment Solutions terminālos un iegūsti bonusus...

Lasīt tālāk...